Lubisz samochody elektryczne? My też, więc bądźmy w kontakcie. Będziemy Cię informować o bieżących wydarzeniach, nowinkach technicznych, a dla wymagających mamy też rozważania naukowe. Zapraszamy!

Twój samochód wybrałby prąd.

Regulamin

  1. Serwis Elektromobilni.com jest przeznaczony do archiwizowania i przeglądania materiałów o tematyce technicznej, związanej z elektromobilnością.
  2. Autorami serwisu są: Anna Skarbek-Żabkin, Piotr Matuszewski, Tomasz Szczepański.
  3. Autorzy serwisu dokładają wszelkich starań, żeby prezentowane treści odznaczały się wysokim poziomem merytorycznym. Nie ponoszą jednak odpowiedzialności za wykorzystanie prezentowanych treści przez Czytelników.
  4. Serwis korzysta z HTML Cookies (tzw. ciasteczka). Użytkownik może jednak zablokować ich działanie w przeglądarce internetowej.
  5. Korzytanie z serwisu jest bezpłatne.
  6. Kopiowanie (cytowanie) tekstu z publikacji zamieszczonych w serwisie jest dozwolone jedynie w przypadku którkich fragmentów tesktu (do jednego akapitu) i musi być każdorazowo opatrzone przypisem z działającym linkiem do źródła cytatu (w przypadku wykorzystania tesktu na stronach internetowych) lub przypisem bez linku (w pozostałych przypadkach).
  7. Kopiowanie większych partii tekstu (powyżej jednego akapitu) jest zabronione.
  8. Regulamin serwisu może zostać zmieniony przez jego autorów.